Zamknij

Zlot motoryzacyjny Speedwayz. Wielki event na rynku w Węgrowie

12:24, 10.08.2023 Inf.prasowa Aktualizacja: 12:25, 10.08.2023
Skomentuj inf.prasowa inf.prasowa

W imieniu organizatorów zapraszamy w najbliższą niedzielę 13 sierpnia na węgrowski rynek, który wypełniony zostanie pojazdami w ramach wydarzenia motoryzacyjnego pod nazwą SPEEDWAYZ oraz NATŁOK 2023 czyli II Węgrowski Zlot Pojazdów Zabytkowych.

Event ma charakter piknikowo - wystawowy, skierowany jest do fanów motoryzacji, ale nie tylko. EVENT 99 szykuje dla was: przestrzeń ze stoiskami oraz Food Truckami - będzie można zjeść coś smacznego np. kultową kiełbaskę od OSP Podpalacz. Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi - nie zabraknie dmuchańców, trampolin czy też waty cukrowej - dodaje przedstawiciel stowarzyszenia Jakub Kocon. Swoje stanowiska będą mieli Policja, Straż Pożarna, Ratownictwo Medyczne czy Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej.

W trakcie wydarzenia planowana jest dodatkowo akcja charytatywna.

Organizatorzy spodziewają się przyjazdu około 150 pojazdów. Auta oraz motocykle uczestników prezentowane będą na płycie Rynku Mariackiego oraz na ulicy Rynek Mariacki w strefach youngtimer-oldtimer, sportcar, supercar, tuning car, atv oraz motocykle nowe i zabytkowe. Przeprowadzone zostaną ciekawe konkursy zlotowe z nagrodami. Na zakończenie odbędzie się parada motoryzacyjna ulicami miasta. Chcesz wystąpić w roli wystawcy - możesz się jeszcze zarejestrować! Wjazd jest darmowy, wystarczy wypełnić formularz: https://forms.gle/BMr8uSUBk6WbKnyL9

Zapraszamy mieszkańców Węgrowa i okolic będzie się działo! Rezerwujcie czas w niedzielę 13 sierpnia wpadajcie z rodziną lub ze znajomymi.

Miasto Gospodarz: Węgrów. Partnerzy Medialni Wydarzenia: Głos Węgrowa i Okolic, Głos Sokołowa i Okolic, Tygodnik Siedlecki, KlassikAuto.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie EVENT 99.

(Inf.prasowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%