Zamknij

Plantacja marihuany zlikwidowana. Aresztowanie podczas podlewania roślin

09:47, 03.10.2023 KPP w Sokołowie Podlaskim Aktualizacja: 15:47, 03.10.2023
Skomentuj

Dzięki pracy operacyjnej policjantów, zlikwidowana została plantacja konopi, która znajdowała się na terenie powiatu sokołowskiego. Na gorącym uczynku zatrzymano 33-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego, który zajmował się plantacją nielegalnych roślin.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Sokołowie Podlaskim, kilka dni temu w wyniku pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego została ujawniona plantacja marihuany na terenie powiatu sokołowskiego.
- Sokołowscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca pow. sokołowskiego, który właśnie rośliny podlewał. Okazało się, że na terenie plantacji rosło 300 sztuk roślin konopi. Dodatkowo w wyniku dalszych czynności, w miejscu zamieszkania 33-latka ujawniono ponad 100 gramów suszu roślinnego, który okazał się być marihuaną - poinformowała st. sierż. Aleksandra Borowska z sokołowskiej komendy.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie i usłyszał zarzuty. Przed sądem odpowiadał będzie za przestępstwo popełnione wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(KPP w Sokołowie Podlaskim)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%