Zamknij

PRACOWNIK PRODUKCJI

Nr oferty: StPr/24/0379Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: 1. prace pomocnicze na linii produkcyjnej 2. wstępną obróbka mięsa oraz innych produktów spożywczych 3. krojenie i porcjowanie mięsa oraz innych artykułów spożywczych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 28.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : wymiar czasu pracy: 40h/tygodniowo; praca w dni wolne: tak; praca w weekendy: tak; system czasu pracy: zmiany po 10 lub 12 godzin wg grafiku; system wynagradzania: godzinowy; specyfika stanowiska pracy: praca w niskiej temperaturze, duża wilgotność powietrza, specyficzny zapach na terenie zakładu mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się przetwórstwem mięsnym
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieck
    Osoba do kontaktu: Łukasz Jacenciuk
    Numer telefonu: 257817142
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    wg. stanowiska
    StPr/24/0439
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2024
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    wg. programu stażu
    StPr/24/0441
    data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024

    -Prowadzenie operacji finansowych zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości, -obsługa dokumentów firmowych, -przygotowanie deklaracji podatkowych, -tworzenie sprawozdań finansowych, -współpraca z zespołem księgowym.
    StPr/24/0442
    wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

    czynności administracyjno - biurowe
    StPr/24/0427

    proste czynności przy wyburzaniu, ściąganie wykładzin, przenoszenie kas fiskalnych, montaż regałów
    317651
    data rozpoczęcia pracy od
    wynagrodzenie od od 30

    317651

    Opieka dzienna nad dziećmi do lat 3. Zapewnienie bezpieczeństwa zabawy z dziećmi, powadzenie zajęć, przygotowanie posiłków wraz z karmieniem.
    StPr/24/0422
    data rozpoczęcia pracy od 05.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    - obsługa urządzeń biurowych - digitalizowanie akt spraww systemie PROK-SYS - porządkowanie akt, sporządzanie przeglądów
    StPr/24/0420