Zamknij

Asystent obsługi kas samoobsługowych z orzeczoną niepełnosprawnością

Nr oferty: StPr/24/0380Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 08-300 Sokołów Podlaski ,, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: -pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych, -obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami, -utrzymanie czystości w miejscu pracy, -dbanie o ekspozycję towarów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • komunikatywność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Nasze wymagania: • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności • wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym • aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia • zapał i chęci do pracy • ukierunkowanie na klienta • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: • umowa o pracę • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Lubelska 13/161, 35-241 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Anna Stawarz
      Numer telefonu: 666 526 928
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      wg. stanowiska
      StPr/24/0439
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      wg. programu stażu
      StPr/24/0441
      data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024

      -Prowadzenie operacji finansowych zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości, -obsługa dokumentów firmowych, -przygotowanie deklaracji podatkowych, -tworzenie sprawozdań finansowych, -współpraca z zespołem księgowym.
      StPr/24/0442
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

      czynności administracyjno - biurowe
      StPr/24/0427

      proste czynności przy wyburzaniu, ściąganie wykładzin, przenoszenie kas fiskalnych, montaż regałów
      317651
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 30

      317651

      Opieka dzienna nad dziećmi do lat 3. Zapewnienie bezpieczeństwa zabawy z dziećmi, powadzenie zajęć, przygotowanie posiłków wraz z karmieniem.
      StPr/24/0422
      data rozpoczęcia pracy od 05.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      - obsługa urządzeń biurowych - digitalizowanie akt spraww systemie PROK-SYS - porządkowanie akt, sporządzanie przeglądów
      StPr/24/0420