Zamknij

Operator maszyn CNC

Nr oferty: StPr/24/0388Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Oleksiaka Wichury 2, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn tj. krawędziarki, frezarki, wiertarki CMA, piły taśmowej; nadzór i kontrola pracy obrabiarek produkcyjnych i zautomatyzowanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Obsługa komputera
    • prawo jazdy kat B
    • Umiejętność mierzenia suwmiarką
    • Czytanie rysunku technicznego
      Wymagania pożądane
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Staż pracy mile widziany. Chęć do rozwoju zawodowego.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "STALFA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieck
        Osoba do kontaktu: Rafał Adaśko
        Numer telefonu: 257817142
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        wg. stanowiska
        StPr/24/0439
        data rozpoczęcia pracy od 16.09.2024
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        wg. programu stażu
        StPr/24/0441
        data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024

        -Prowadzenie operacji finansowych zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości, -obsługa dokumentów firmowych, -przygotowanie deklaracji podatkowych, -tworzenie sprawozdań finansowych, -współpraca z zespołem księgowym.
        StPr/24/0442
        wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

        czynności administracyjno - biurowe
        StPr/24/0427

        proste czynności przy wyburzaniu, ściąganie wykładzin, przenoszenie kas fiskalnych, montaż regałów
        317651
        data rozpoczęcia pracy od
        wynagrodzenie od od 30

        317651

        Opieka dzienna nad dziećmi do lat 3. Zapewnienie bezpieczeństwa zabawy z dziećmi, powadzenie zajęć, przygotowanie posiłków wraz z karmieniem.
        StPr/24/0422
        data rozpoczęcia pracy od 05.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        - obsługa urządzeń biurowych - digitalizowanie akt spraww systemie PROK-SYS - porządkowanie akt, sporządzanie przeglądów
        StPr/24/0420