Zamknij

Spawacz MAG 135 oraz TIG 141/MIG 131

Nr oferty: StPr/24/0457Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Oleksiaka Wichury 2, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych 135 FW i BW i met. MAG 131 FW i BW /met. TIG 141
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • czytanie rysunku spawalniczego
    • Umiejętność mierzenia suwmiarką
      Wymagania pożądane
      • Uprawnienia do spawania metodą MAG
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia spawalnicze, Prawo jazdy kat B. wymagany staż pracy.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "STALFA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieck
        Osoba do kontaktu: Rafał Adaśko
        Numer telefonu: 257817142
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Prace szlifierskie, wykończeniowe po procesie ocunkowania
        StPr/24/0460
        data rozpoczęcia pracy od 19.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        spawanie konstrukcji stalowych 135 FW i BW i met. MAG 131 FW i BW /met. TIG 141
        StPr/24/0457
        wynagrodzenie od od 5 000 do 8 000 PLN

        Przewóz towarów chłodnią.
        StPr/24/0462
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 do 7 000 PLN

        Obsługa tokarki manualnej, obróbki aluminium.
        StPr/24/0463
        wynagrodzenie od od 4 500 do 6 000 PLN

        Prace budowlane - zbrojenie, szalowanie, murowanie w godzinach 07.00-17.00 (praca do 50 km od Siedlec - obecnie planowane prace budowlane w okolicach Sokołowa Podlaskiego).
        StPr/24/2207
        data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024

        wg. stanowiska
        StPr/24/0439
        data rozpoczęcia pracy od 16.09.2024
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        wg. programu stażu
        StPr/24/0441

        -Prowadzenie operacji finansowych zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości, -obsługa dokumentów firmowych, -przygotowanie deklaracji podatkowych, -tworzenie sprawozdań finansowych, -współpraca z zespołem księgowym.
        StPr/24/0442
        wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

        czynności administracyjno - biurowe
        StPr/24/0427