Zamknij

Atrakcje dla dzieci na urodziny – jakie są najpopularniejsze?

08:37, 28.11.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 08:37, 28.11.2023

W dzisiejszych czasach imprezy urodzinowe dzieci przybierają formy naprawdę ogromnych przyjęć, na których pojawia się nawet kilkadziesiąt osób. Przed Tobą urodziny dziecka, a Ty dalej nie wiesz, jaka forma celebracji będzie idealna dla Twojej pociechy? Jeśli wiesz, że dziecko ma wielu kolegów i koleżanek w przedszkolu lub w szkole, koniecznie zdecyduj się na większą imprezę. To dobry sposób, aby sprawdzić maluchowi przyjemność i jednocześnie przyczynić się do zacieśnienia więzi koleżeńskich z rówieśnikami. Zobacz, jakie atrakcje imprezowe są najlepszym wyborem w przypadku przyjęcia urodzinowego dla dziecka w wieku kilku lat.

Top 5 atrakcji na przyjęcia urodzinowe – co wybrać?

Tak naprawdę ciężko wskazać, jaki rodzaj atrakcji będzie najciekawszy dla dzieci w dniu urodzin solenizanta. Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki w kierunku organizacji imprezy urodzinowej i wynajmu atrakcji, koniecznie poznaj preferencje swojego dziecka. Dopiero wtedy będziesz w stanie wybrać odpowiedni motyw przewodni, przekąski oraz atrakcje do zabawy, z których skorzystają wszyscy uczestnicy przyjęcia.

Kilka najpopularniejszych atrakcji urodzinowych, które są wykorzystywane zarówno podczas organizacji przyjęć przydomowych, jak i w przestrzeni publicznej to:

  1. Dmuchana zjeżdżalnia – najkorzystniejsza atrakcja wybierana na imprezy dla dzieci to właśnie dmuchane zjeżdżalnie. Znajdziesz je w ofercie firmy zamalinowani.pl, gdzie za wynajem wysokiej jakości atrakcji z pełnym osprzętem i gwarancją bezpieczeństwa dzieci zapłacisz nie więcej niż 1000 złotych. To najczęściej wybierana atrakcja, która zapewnia dzieciom mnóstwo zabawy podczas przyjęcia urodzinowego.
  2. Tory przeszkód – kolejna propozycja to tory przeszkód (np. dmuchane), które stanowią doskonałe wyzwanie dla kilkuletnich dzieci. Taka atrakcja na imprezie urodzinowej jest gwarantem niezapomnianych przeżyć dla każdego dziecka. Wybierz tory przeszkód, a Twoja pociecha będzie Ci wdzięczna za przygotowaną imprezę z okazji urodzin.
  3. Kule wodne – to ciekawa opcja, aby zorganizować dzieciom czas w dość nietypowy sposób. Uczestnicy imprezy urodzinowej mogą pozostawać zamknięci w dmuchanych kulach, a następnie wypływają do płytkiego basenu. To nie tylko atrakcja urodzinowa, ale także świetna okazja co ćwiczenia zdolności ruchowych dzieci. Tę i wiele innych atrakcji możesz wynająć w korzystnej cenie na stronie internetowej firmy zamalinowani.pl.
  4. Karuzela – czy klasyczna karuzela to dobry wybór na urodziny dla kilkuletniego dziecka? Zdecydowanie tak, szczególnie jeśli zajmujesz się organizacją imprezy przy domu. 
  5. Dmuchane zamki i baseny z kulkami – to podobna atrakcja, jak zjeżdżalnie dmuchane. Jeśli wybierzesz basen z kulkami, dzieci obecne na imprezie urodzinowej wpadną w istne szaleństwo.

Wykorzystaj powyższe inspiracje, jeśli chcesz przygotować imprezę urodzinową dla swojego dziecka, która nie zostanie zapomniana przez długi czas. Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą zajmującą się wynajmem atrakcji dla dzieci, a także pełną organizacją przyjęć w województwie mazowieckim. Ciekawa propozycja zamalinowani.pl to korzystne rozwiązanie, szczególnie jeśli chcesz mieć idealnie przygotowaną imprezę urodzinową, niezależnie od skali przedsięwzięcia.

Impreza dla dziecka na urodziny – ile może kosztować?

Rozbieżności są spore i zależne od tego, jakie atrakcji wybierzesz na przyjęcie. Wynajem 1 lub 2 atrakcje do zabawy dla dzieci to wydatek maksymalnie 2000  . W przypadku większych imprez urodzinowych licz się z wydatkiem znacznie większym. Niemniej jednak na szczęściu dziecka nie warto oszczędzać.

 

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o marketingu Internetowym? 4rtweb.pl to idealne miejsce, gdzie znajdziesz kompleksowe przewodniki, porady ekspertów i case study, które wzbogacą Twoje umiejętności.

(art. sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%